fbpx
Darmowa dostawa powyżej 350zł
dni
godz
minut

Active

15+1 Collagen Collibre Active drink 140 ml

Kategoria: Active
Cena: 149,99

W magazynie

Dostępne w 24h

+

 Zadbaj o siebie i bądź zawsze aktywny

-Szybsza zdolność organizmu do regeneracji po treningu i urazach

-Wsparcie wytrzymałości ścięgien, wiązadeł i chrząstek stawowych

-Poprawa wydolności fizycznej organizmu

-Ograniczanie apetytu i utrzymanie prawidłowej wagi ciała

-Wzmocnienie systemu odpornościowego

 

Kolagen dla sportowców i osób prowadzących aktywny i dynamiczny styl życia

Poszukujesz sprawdzonego i dobrze wchłanialnego kolagenu dla sportowca lub osoby prowadzącej aktywny i dynamiczny styl życia? Skorzystaj z Collibre Active. Płynny kolagen w postaci hydrolizatu, w maksymalnej dziennej dawce 10 000 mg, wzbogacony o witaminy A, C oraz krzem doskonale uzupełni Twoją dietę o niezbędne składniki do szybkiej regeneracji po wysiłku.


Uprawianie sportu niesie za sobą wiele korzyści. Podnosi poziom endorfin – hormonów szczęścia. Dodatkowo uprawianie aktywności fizycznej zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne oraz obniża ciśnienie krwi. Pomaga w rozładowaniu napięcia, codziennych stresów i wielu negatywnych emocji. Wiele osób praktykuje jednak zbyt częste i zbyt intensywne treningi, powodując w ten sposób większe zapotrzebowanie organizmu na wiele składników. Wówczas niezbędna jest błyskawiczna regeneracja, która skutecznie ochroni mięśnie czy stawy.

Stosowana przez minimum 4 tygodnie kuracja Collibre Active przyczyni się do odnowy stawów, ścięgien i więzadeł, poprawi sprężystość naczyń krwionośnych, a dodatkowo odżywiając Twoje narządy – w tym skórę od środka – zadba o jej prawidłowe funkcjonowanie, napięcie i wygląd. Kolagen dla sportowców i osób aktywnych Collibre Active wspomaga organizm w regeneracji po wysiłku, poprawia wydolność organizmu, co przyczyni się do wzrostu wytrzymałości i lepszych rezultatów. Ruchomość i elastyczność stawów spada po 25 roku życia, a codzienna aktywność fizyczna sportowca powoduje naturalne zużycie obciążonych połączeń kości. Grupą szczególnie narażoną na przedwczesne zużycie stawów są osoby cierpiące na otyłość, z nadwagą oraz intensywnie uprawiające sport. Dlatego tak ważna jest suplementacja płynnym kolagenem z uwagi na jego najlepszą wchłanialność zawartych w nim aminokwasów z przewodu pokarmowego. Warto przemyśleć stosowanie suplementacji w momencie, gdy czujesz ból podczas uprawiania sportu. W takim przypadku organizm informuje Cię o potrzebie dodatkowej pomocy. Sięgnij wtedy po płynny kolagen Collibre Active i wróć do pełnej aktywności dla zdrowia.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Polecane

Previous Next Play Pause