fbpx

97% zamówień trafia do naszych klientów już następnego dnia! Oferujemy kilka metod dostawy, które możesz wybrać w zależności od własnych preferencji!

Dzięki integracji strony z paczkomatami InPost, zakupy zrobione w naszym sklepie internetowym są realizowane jeszcze szybciej. Wystarczy, że wybierzesz najbliższy punkt InPost na mapie! Oczywiście jeśli nie masz w pobliżu paczkomatu, lub nie chcesz dźwigać i wolisz aby przesyłka przyjechała prosto do Twojego domu, to mamy dla Ciebie inne metody dostawy ;)


Aktualnie Paczkomaty InPost według nas są najlepszą możliwą opcją doręczania przesyłek. Zdecydowanie zalecamy tę opcję przy zakupach w naszym sklepie. A dlaczego? 

1 Paczkę wysyłamy tak szybko jak to możliwe, wystarczy, że znajdziemy chwilkę czasu by wyskoczyć do paczkomatu i już czeka ona na kuriera, który dowiezie ją do Ciebie, nawet jeśli zamówienie zostało złożone zaledwie kilkanaście minut wcześniej!

2 Dzięki zastosowaniu wtyczki InPost, łatwo i szybko znajdziesz paczkomat, w którym chcesz odebrać swoją paczkę.

3 Odbierasz przesyłkę wtedy gdy masz na to czas, nie musisz martwić się, że kurier przyjedzie w momencie gdy będziesz w pracy lub w odwiedzinach u cioci Halinki.

Większe zamówienia

Przy składaniu zamówienia na większe ilości (głównie chodzi o Collagen Collibre), zalecamy skorzystanie ze standardowej usługi kurierskiej. 

5 małych paczek (16szt) kolagenu waży około 15 kilogramów więc aby nie prosić znajomych o pomoc- to najlepszym rozwiązaniem będzie gdy paczka przyjedzie prosto pod Twoje drzwi!

Przy każdej możliwej opcji wysyłki otrzymujesz kod z numerem śledzenia paczki tak aby łatwiej było przewidzieć kiedy do Ciebie dotrze ;)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie związane z transportem w naszej firmie, napisz do nas e-mail.