fbpx

Zamawiając na stronie Carrieon.pl wpływasz na ceny produktów, które się tu znajdują. Chcesz wiedzieć dlaczego?


  Wszystkie popularne serwisy sprzedażowe, pobierają opłaty i prowizje od sprzedanych produktów.

Naturalne zatem jest, że ceny muszą być wyższe aby móc nadrobić stratę związaną z prowizją. 

A Ty kupując bezpośrednio w naszej stronie masz wpływ na to jakie znajdują się u nas ceny i promocje. 


Jaka jest w tym Twoja rola?

1Kupując bezpośrednio na stronie Carrieon.pl możesz użyć kodu rabatowego znalezionego w internecie lub na wizytówkach: np. KOD:CRN21 zapewniający zniżkę -15% na całe zakupy.

2W popularnych serwisach sprzedażowych  nie otrzymasz tej zniżki ponieważ będzie ona przeznaczona na opłatę prowizji za korzystanie z serwisu

3Okazjonalnie trafiają się ciekawsze kody rabatowe dzięki którym możesz zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Więc warto śledzić nasze media społecznościowe (instagram, facebook, pinterest


Odzież Carrieon jest w 100% wytwarzana w POLSCE!!!

Czyli kupując nasze produkty wspierasz Polską gospodarkę (a chyba nie musimy tłumaczyć jak ważne dla nas wszystkich jest to by ta gospodarka się sprawnie rozwijała wewnątrz naszego kraju).

Wiesz na czym polega potęga krajów zachodniej europy?

Potrafią doceniać rodzime produkty i promować je dalej. W Polsce wciąż wiele osób sięga po dobra materialne z innych krajów wpływając na ich rozwój, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Wpłyń na rozwój naszej marki, może dzięki Tobie powstanie kolejne wymarzone miejsce pracy, które będzie przyjemne i doceniane uczciwym wynagrodzeniem!

Jesteśmy pewni tego co oferujemy i jest to naprawdę wysoki poziom jakości!  

 
MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM