fbpx

Zakupy w sklepie internetowym Carrieon.pl niosą za sobą wiele korzyści, chcesz wiedzieć dlaczego?


 Wszystkie produkty, które oferujemy, zawsze testujemy przed wprowadzeniem do sprzedaży, udostępniamy testerom i zbieramy opinie. Gdy produkty spełniają nasze wymagania to następuje proces wprowadzania ich do sprzedaży.

Jesteśmy firmą z patriotycznym podejściem do biznesu, dla tego kluczowe dla nas jest nawiązywanie kontaktów z Polskimi producentami oferującymi produkty produkowane w naszym pięknym kraju.

Czyli:

kupując w naszym sklepie internetowym wspierasz Polską gospodarkę, dzięki Tobie wiele osób może pracować. Podatki, które odprowadzamy, wpływają na rozwój infrastruktury naszego kraju i wzrost gospodarczy.  (a chyba nie musimy tłumaczyć jak ważne dla nas wszystkich jest to by ta gospodarka się sprawnie rozwijała wewnątrz naszego kraju).

Wiesz na czym polega potęga krajów zachodniej europy?

Potrafią doceniać rodzime produkty i promować je dalej. W Polsce wciąż wiele osób sięga po dobra materialne z innych krajów wpływając na ich rozwój, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Wpłyń na rozwój naszej marki, może dzięki Tobie powstanie kolejne wymarzone miejsce pracy, które będzie przyjemne i doceniane uczciwym wynagrodzeniem!

Jesteśmy pewni tego co oferujemy i jest to naprawdę wysoki poziom jakości!  


Jaka jest w tym Twoja rola?

1Dzięki zakupom na naszej stronie, masz wpływ na rozwój Polskich firm, które zarobione pieniądze mogą przeznaczać na tworzenie nowych wysoko jakościowych produktów! 

2Zapytasz, gdzie Twoja korzyść? I tu mamy dla Ciebie prezent w postaci kodu rabatowego na dowolne zakupy na naszej stronie, który zapewnia zniżkę -15% KOD: PL15

3Okazjonalnie trafiają się ciekawsze kody rabatowe dzięki którym możesz zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Więc warto śledzić nasze media społecznościowe (instagram, facebook, pinterest