fbpx

Informacje

Dropshipping - Sprzedawaj produkty nie martwiąc się o wysyłkę! Zarabiaj na każdej sprzedaży!


Carrieon

1. Influenserzy, instagramerzy, tiktokerzy, Youtuberzy blogerzy itp.

Prowadzisz ciekawy profil społecznościowy, bloga lub kanał na Youtube? A może organizujesz wydarzenie sportowe i chcesz abyśmy przyłączyli się do pomocy? Napisz nam swoją propozycję, chętnie odpowiemy na kreatywne wiadomości, porozmawiamy i ustalimy szczegóły ;) 

2. Sklepy stacjonarne, internetowe

Prowadzisz własny sklep i chcesz poszerzyć gamę oferowanych produktów o wysokiej jakości odzież sportową? Możemy zaproponować Ci zarówno atrakcyjne ceny sprzedaży hurtowej jak i wysoką marżę od sprzedaży na zasadzie dropshippingu. 

3  dystrybutorzy na rynku Polskim i Europejskim, handlowcy 

Jesteś handlowcem mającym kontakty na rynku Polskim lub Europejskim? Chętnie wysłuchamy Twojej oferty, jeśli będzie dla nas atrakcyjna to jeszcze chętniej nawiążemy współpracę ;)

Jeśli pasujesz do którejś z wybranych grup to napisz lub zadzwoń i przedstaw nam swoją propozycję lub opisz czym się zajmujesz i pozwól, że my wymyślimy odpowiedni sposób by wspólnie tworzyć biznes!


Collagen Collibre

dystrybutorzy na rynku Polskim i Europejskim, handlowcy 

Prowadzisz salon urody, jesteś sprzedawcą internetowym lub właścicielem siłowni? Szukasz pomysłu na dodatkowy dochód? Współpracujemy z wieloma punktami w Polsce i za granicą, stale poszerza się nasze grono klientów co świadczy o ich zadowoleniu z efektów stosowania Collagenu Collibre oferujemy konkurencyjne ceny hurtowe dla stałych odbiorców.

Napisz lub zadzwoń a prześlemy ofertę handlową i szczegółową prezentację produktów

 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 725 791 494

 
MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM