fbpx
Darmowa dostawa powyżej 350zł
dni
godz
minut

Informacje

  • Producenci - sprzedaż w sklepie carrieon.pl

Jesteś producentem i chcesz aby Twoje produkty znalazły się w naszym sklepie? Prześlij nam na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. katalog produktów wraz z ofertą cenową oraz informacjami co wyróżnia Twoje produkty na tle konkurencji.

Jesteśmy otwarci na hurt oraz dropshipping.

*We współpracy uwzględniamy również sprzedaż na wielu innych polskich platformach sprzedażowych które obsługujemy. 


  • Odzież Carrieon

1. Influenserzy, instagramerzy, tiktokerzy, Youtuberzy blogerzy itp.

Prowadzisz ciekawy profil społecznościowy, bloga lub kanał na Youtube? A może organizujesz wydarzenie sportowe i chcesz abyśmy przyłączyli się do pomocy? Napisz nam swoją propozycję, chętnie odpowiemy na kreatywne wiadomości, porozmawiamy i ustalimy szczegóły ;) 

2. Sklepy stacjonarne, internetowe

Prowadzisz własny sklep i chcesz poszerzyć gamę oferowanych produktów o wysokiej jakości odzież sportową? Możemy zaproponować Ci zarówno atrakcyjne ceny sprzedaży hurtowej jak i wysoką marżę od sprzedaży na zasadzie dropshippingu. 

3  dystrybutorzy na rynku Polskim i Europejskim, handlowcy 

Jesteś handlowcem mającym kontakty na rynku Polskim lub Europejskim? Chętnie wysłuchamy Twojej oferty, jeśli będzie dla nas atrakcyjna to jeszcze chętniej nawiążemy współpracę ;)

Jeśli pasujesz do którejś z wybranych grup to napisz lub zadzwoń i przedstaw nam swoją propozycję lub opisz czym się zajmujesz i pozwól, że my wymyślimy odpowiedni sposób by wspólnie tworzyć biznes!

Chcesz poznać listę producentów z którymi już współpracujemy? sprawdź zakładkę: Marki i producenci!


  • Collagen Collibre

dystrybutorzy na rynku Polskim i Europejskim, handlowcy 

Prowadzisz salon urody, jesteś sprzedawcą internetowym lub właścicielem siłowni? Szukasz pomysłu na dodatkowy dochód? Współpracujemy z wieloma punktami w Polsce i za granicą, stale poszerza się nasze grono klientów co świadczy o ich zadowoleniu z efektów stosowania Collagenu Collibre oferujemy konkurencyjne ceny hurtowe dla stałych odbiorców.

Napisz lub zadzwoń a prześlemy ofertę handlową i szczegółową prezentację produktów

 


  • Trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci, osoby związane z branżą sport / fitness

Odwiedź nasz portal ogłoszeniowy www.MyActiveLife.pl i dodaj własne DARMOWE ogłoszenie, lub napisz jeśli masz pytania związane z portalem.


Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielimy pod dresem e-mail i numerem telefonu znajdującym się poniżej ;)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 725 791 494


My Active Life sp. z o.o.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

NIP: 5252836858