fbpx
Previous Next Play Pause
1 2

W obecnych czasach, znaczna większość ruchu internetowego odbywa się w urządzeniach mobilnych. Dla tego bardzo ważne jest aby strona internetowa była odpowiednio przygotowana do każdej wielkości ekranu, bez względu na to czy używasz najnowszego smartfona z ogromnym wyświetlaczem czy nieco mniej zaawansowanego z przed kilku lat.   

Strona Carrieon.pl jest stworzona specjalnie dla Ciebie, by Twoje zakupy zawsze były wygodne i szybkie.

Strona Responsywna

1Sklep Carrieon.pl jest zrobiony w oparciu o najnowsze technologie stron internetowych. Jest stroną responsywną czyli taką która dostosowuje się do rozdzielczości Twojego ekranu. Nie zależnie czy przeglądasz nasze produkty w komputerze czy na ekranie swojego smartfona, strona zawsze będzie wyświetlana prawidłowo!

2Możesz robić wygodnie zakupy, będąc w dowolnym miejscu na świecie! niestety istnieją miejsca w które przesyłki nie uda nam się dostarczyć takiej jak Tristan da Cunha. Ale jeśli tylko znajdziesz tam trochę internetu to spokojnie zamówienie możesz zrobić z tego miejsca ;)

3Statystyki naszego sklepu Carrieon.pl potwierdzają nam, że ponad 70% użytkowników robi zakupy właśnie za pomocą smarfonów

Carrieon jest to Polska marka odzieżowa stawiająca pierwsze kroki już w 2016 roku. Nasze produkty traktujemy jako unikatowe! Chcemy byś mogła wyróżniać się w towarzystwie innych kobiet. Więc produkujemy ściśle ograniczoną ilość sztuk wybranych modeli.

Dzięki temu szanse na spotkanie kogoś w identycznym stroju są znikome! A wiemy, że dla kobiet jest to ważne :)

MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM