fbpx

Collagen Collibre

Collibre

Podkategorie

Kolagen przed hydrolizą jest przyswajalny w niewielkim stopniu / 2-4 %/. W szwajcarskim laboratorium opracowano innowacyjną technologię hydrolizy kolagenu do małych aktywnych cząsteczek peptydowych (wielkości Da 2000) co pozwala na jego przyswajalność na poziomie 95% przez organizm ludzki.

Kolagen jest najważniejszym białkiem występującym w ludzkim ciele. Stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy białek skóry. Po 25 roku życia organizm ludzki stopniowo traci zdolność jego odbudowy.  Nie jesteśmy w stanie zablokować tego procesu, jednak możemy go spowolnić poprzez suplementację kuracjami kolagenowymi.

Active, Beauty, Vital

Probiotyki to żywe drobnoustroje, które po podaniu w odpowiedniej ilości wywołują pozytywny efekt zdrowotny. Wielu z nas kojarzy tego typu mikroorganizmy z czymś szkodliwym i niebezpiecznym. Warto jednak wiedzieć, że nasz organizm jest zasiedlony ogromną ilością drobnoustrojów. Nie wyrządzają one żadnej krzywdy natomiast są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Przykładowo, bakterie jelitowe pomagają w procesach trawiennych i biorą udział w produkcji niektórych witamin. Najpopularniejsze bakterie probiotyczne należą do rodzajów Lactobacillus i Bifidobacterium

  • Filtruj
  • Cena
  • Układ siatki
  • Układ tabeli
Cena: 34,99 29,99

W magazynie

+
Cena: 34,99 29,99

W magazynie

+
Cena: 34,99 29,99

W magazynie

+
Kategoria: Active
Cena: 149,99 139,99

W magazynie

+
 
MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM